تحلیل شاخص فرآورده های نفتی

209
telegramnokhbegan-start
تحلیل شاخص فرآورده های نفتیReviewed by عليرضا حاجيان on Aug 25Rating:

برای این شاخص شاهد قرارگیری در موج پنجم الیوت در 29600 واحد هستیم.ریز موج پنجم تکمیل شده و انتظار است شاخص مقداری اصلاح تا مرز 260000 واحد و حمایت قوی 250000 واحدی داشته باشد.پس از آن دوباره شاهد اوج گیری در این گروه و ادامه روند موج پنجم خواهیم بود.هدف تکمیلی این موج مرز 350000 واحد میباشد .روند حرکتی ، نشان از رو به جلو بودن و صعودی بودن شاخص میباشد و با دید بازه ی 1 الی 3 ماهه توان رشد حدود 16 تا 23 درصدی را در این شاخص دارد.

 


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

فرآورده های نفتی تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار یک شنبه 03 شهریور ماه…
نوشته بعدیپرسش و پاسخ شهریور ماه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن