تحلیل شپنا

251
telegramnokhbegan-start
تحلیل شپناReviewed by Saeedshadmehr on May 3Rating:
 

شپنا                                                                   

که همه در مورد کم ریسک بودن آن صحبت می کنند بودجه منطقی برای سال جاری ارائه کرده است و با افتتاح طرح توسعه با افزایش ظرفیت تولید روبرو و بازهم جای تعدیل دارد.اگر مالیات بر ارزش افزوده شرکت نیز برای سال جاری بازگردد 380 تومان از این محل تعدیل خواهد داشت.فعلا که خبری در این مورد نیست.نتیجه اینکه سود سال جاری شرکت که 488 تومان می باشد قابلیت افزایش تا بیش از 500 تومان را خواهد داشت( بدون مالیات بر ارزش افزوده ).


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما در صورت های مالی سال 91 شرکت نکته مهمی وجود دارد شرکت ملی پالایش پخش در سه ماهه چهارم به تمام شرکت های پالایشگاهی ابلاغ کرده است که محصولات ویژه خود را با دلار مرکز مبادلاتی قیمت گذاری کنند که در شرکت پالایشگاه اصفهان حدود 854 میلیارد تومان افزایش فروش خواهد داشت و این رقم را ذخیره نگه داشته است. به علت ابهام در دریافت این مبلغ از ملی پالایش پخش ، شپنا صورت مالی محافظه کارانه ای برای سال 91 ارائه داده است با فرض دریافت این مبلغ از ملی پالایش پخش حدود 200 تومان به سود هر سهم پالایشگاه اصفهان اضافه خواهد شد و حدود 430 تومان سود هر سهم خواهد شد. در اخر بنظرم در یک فرصت مناسب میتوان  خریدخوبی دراین سهم داشت.  پرسود باشید   saeedshadmehr

 

 

 

 

bashgah-banner

3 نظرها

نطر گذاشتن