تحلیل هدف های حرکتی “غبشهر”

107
telegram nokhbegan-start

غبشهر-روزانه:::

برای این سهم در فرم روزانه شاهد رسیدن به سقف 1050 تومان و بازگشت از این مرز هستیم.توجه شود در اسیلاتور AC واگرایی -RD مشاهده میشود و اسیلاتور CCIنیز در حال اصلاح است ولی برای میان مدت هنوز سیگنال فروش صادر نشده.حدضرر و سیگنال فروش زمانی است که حمایت 900 تومان شکسته شود.دراین صورت سهم تا 830 تومان امکان افت دارد.توجه شود هدف میان مدت سهم رسیدن به مرز 1200 تومان در بازه 2 الی 3 ماهه است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

غبشخر-روزانه تصویر

غبشهر-ساعتی:::

در فرم کوتاه مدت ساعتی شاهد شکل گیری الگوی بازگشتی ABCD تا سقف 1050 تومان هستیم.برای کوتاه مدت حمایت CCI ایجاد و فشار فروش از کندل ها کم شده است.اولین حمایت سهم 950 تومان و حمایت بعدی در این مرز 920 تومان میباشد.توجه شود در بازه کوتاه سهم امکان رشد تا مرز 1030 تومان را دارد ولی دقت شود تا زمانی که مقاومت قوی 1050 تومان شکسته نشود سهم رشد بیشتری نخواهد داشت.

غبشخرساعتی تصویر

 

رشد تا کجا-روزانه/ساعتی محدوده 1200 تومان/محدوده 1030 تومان
افت تا کجا-روزانه/ساعتی محدوده 900 تومان/محدوده 920 تومان
برگشت از-روزانه/ساعتی //////////
حدضرر-روزانه/ساعتی محدوده 890 تومان / محدوده 910 تومان
محدوده خرید-روزانه/ساعتی محدوده 900 تومان/محدوده 920 تومان

[/groups_member]

bashgah-banner
نوشته قبلیتحلیل تکنیکال بکاب | صنایع ‌جوشکاب ‌یزد
نوشته بعدیتحلیل تکنیکال فولاد | فولاد مبارکه اصفهان
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن