تشویش در گروه پتروشیمی …

158
telegramnokhbegan-start
تشویش در گروه پتروشیمی ...Reviewed by Khalili on Feb 24Rating:

در پی خبر روزگذشته بازداشت یکی از مدیران ارشد تجارت محصولات پتروشیمی به اتهام سوءاستفاده گسترده مالی و سپس تغییر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا)، شرکت های پتروشیمی حاضر در بورس و فرابورس و سهامداران عمده آنها با کاهش قیمت و عرضه سهام از سوی برخی سرمایه گذاران مواجه شدند. این درحالی است که مجموعه ساتا از سهامداران عمده شرکت های پتروشیمی بوده و سرمایه گذاری های مناسبی را در این صنعت انجام داده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از شروع معاملات امروز بازار سهام ، سهام شرکت های پتروشیمی خارک، فناوران ، کرمانشاه ، زاگرس، پردیس، شیراز،مارون و سهامداران عمده و فعال در این صنعت یعنی سرمایه گذاری های غدیر و پتروشیمی و نفت و گاز پارسیان و حتی شرکت‌هایی چون کربن، صنایع شیمیایی ایران و صنایع شیمیایی فارس و تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی با کاهش قیمت و گاه صف فروش در داد و ستد هستند. در این میان نماد شرکت های پتروشیمی اصفهان، شازند اراک و فارابی به دلیل اعلام گزارش‌های لازم به بورس بسته است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن