تعدیلات امروز

207
telegramnokhbegan-start
تعدیلات امروزReviewed by منوچهر عطائی on May 25Rating:

سیمان بهبهان که در پیش بینی قبلی خود برای سال 92 سود خود را  4344 اعلام کرده بود به 6905 ریال افزایش داده و با تعدیل بسیار خوب 59 درصدی روبرو شد و علت این تعدیل افزایش نرخ فروش سیمان میباشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

قند مرودشت هم در پیش بینی  خود بر اساس عملکرد 9 ماهه برای سال 92 سود خود را از 1727 به 2929 ریال افزایش داده و با تعدیل سنگین 70 درصدی روبرو شده است که علت تعدیل افزایش در مقدار و مبلغ فروش و کاهش بهای تمام شده است

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از فولاد
نوشته بعدیمعرفی 4 سهم جدید
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن