تعدیلی از گروه فولادی ها

157
telegramnokhbegan-start
تعدیلی از گروه فولادی هاReviewed by منوچهر عطائی on Apr 20Rating:

شرکت فولاد خوزستان که برای سال 91 خود سود 5480 ریالی را به ازای هر سهم اعلام نموده بود در عملکرد 12 ماهه با رشد 9 درصدی،سود خود را تا سطوح 5952 ریال به ازای هر سهم افزایش داد. افزایش 7 درصدی فروش که منجر به رشد 208 درصدی سود عملیاتی شده است،از دلایل اصلی رشد سودآوری فخوز به شمار میرود.

فخوزی که توانسته در سال 91 رشد خیره کننده 228 درصدی سود خالص خود،به دلیل افزایش نرخ شمش تولیدیش همراه شود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین این شرکت سود سال 92 خود را در سطوح 5631 ریال به ازای هر سهم اعلام نموده است که انتظار تعدیل مثبت خوبی را از این شرکت فولادی در عملکرد 3ماهه انتظار داریم.

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 31/01/92
نوشته بعدیاخباری از غدیر و شپدیس
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

1 نظر

نطر گذاشتن