توصیه خصوصی سازی پیرامون عرضه “فارس”

168
telegramnokhbegan-start
توصیه خصوصی سازی پیرامون عرضه "فارس"Reviewed by منوچهر عطائی on Mar 18Rating:

معاون آماده سازی و اصلاح ساختار بنگاه ها سازمان خصوصی سازی : پیش بینی ها حکایت از آن دارد که سهام هلدینگ خلیج فارس از ارزندگی مطلوبی برخوردار است و با دارا بودن زیر مجموعه هایی همچون پتروشیمی بندر امام و پارس و مابقی شرکت های فعال در این صنعت، با سایر فعالین این حوزه که در بورس و فرابورس حضور دارند ، قابل قیاس نیست.

این مقام مسئول تصریح کرد : در خصوص واگذاری ها سرمایه گذاران باید تجزیه و تحلیل خود را داشته باشند و با توجه به اینکه سازمان خصوصی سازی تنها یک طرف این قضیه قرار دارد ، نمی تواند پاسخگوی تجزیه و تحلیل اشتباه سرمایه گذاران باشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وی افزود : مشکلی که در عرضه بیمه دانا بابت کشف قیمت بالای سهم به وجود آمد، از جانب خود سرمایه گذاران بود و سازمان نیز نمی تواند سهام مشمول واگذاری ها را از محدوده حداقلی قیمت های مد نظر خود پایین تر عرضه کند. البته تمام تلاش ما بر این است که گران فروشی نیز صورت نگیرد تا حقوق سرمایه گذار نیز رعایت گردد.

شمسی جامخانه در پایان گفت: سهام “فارس” بسیار ارزنده بوده و همه بر پتانسیل آن واقف هستند.اما سرمایه گذاران باید سعی کنند با تجزیه و تحلیل صحیح و بر مبنای شفاف سازی های صورت گرفته وارد معامله شوند
http://boursenews.ir/fa/pages/?cid=91736
bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن