توصیه هایی از جنس پالایشگاهی و پتروشیمی

147
telegramnokhbegan-start
توصیه هایی از جنس پالایشگاهی و پتروشیمیReviewed by منوچهر عطائی on May 5Rating:

برای سهامداران گروه پتروشیمی و پالایشگاهی توصیه میکنیم در صورتی که درپیک قیمت از نمادهای این گروه خارج نشدند،فعلا با این سهم ها باشند.باتوجه به پتانسیل های این دو گروه پیش بینی میشود از نیمه دوم بازار امروز یا نهایتا از ابتدای بازار دوشنبه نمادهای این گروه مورد توجه قرار بگیرند.

شنیده ها حاکی از ان است که پتروشیمی جم اواخر این ماه با سود 320 تومانی عرضه خواهد شد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در پالایشگاهی ها هم شنیده میشود شپنا قصد افزایش سرمایه 100 درصدی از محل سود انباشته را خواهد داشت.باتوجه به اینکه به زودی از پروژه تولید بنزین بهره برداری خواهد کرد و همچنین پروژه تولید قیر دارد،اینده روشنی خواهد داشت.

bashgah-banner
نوشته قبلیعرضه اولیه ی جدید …
نوشته بعدیمعرفی چند سهم مناسب با پتانسیل رشد
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

8 نظرها

نطر گذاشتن