ثتران چه خبر است؟

319
telegramnokhbegan-start
ثتران چه خبر است؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Apr 12Rating:

 

 


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان و فعالان؛

این روز ها خیلی از این سهم ساختمانی سخن به میان آمده و ما هم برآن شدیم علاوه بر شنیده هایی که در بر بام بازار ذکر کردیم ، نگاه دقیق و منطقی تر به نگاه داشته باشیم.

سهم ازدید موج شماری هنوز موج 3 اصلی خود را تکمیل ننموده لذا انتظار داریم حداقل یک 5 از 3 را در پیش داشته باشیم که می توان اهدافی چون 320 را در گام اول به همراه داشته باشد.وضعیت اسیلاتور ها این گونه به نظر می رسد که کم کم می توان شاهد شکل گیری روند بود اما سیگنال قطعی زمانی صادر خواهد شد که از محدوده ی تراکمی مستطیل شکل که در تصویر مشخص کردیم فاصله گرفته و تثبیت شود.لازم به ذکر است سهم می تواند در حالت خوش بینانه تا مرز لمس نقطه ی قبلی هم پیش رود که حوالی 400 تومان ارزیابی می گردد.

 

 

SETRAN,, تصویر

 همچنین میتوانید دیگر سهم های  سبد حرفه ای ما  گزارش روزانه نماد های تحت نظر ما را در اینجا ببینید..

موفق باشید

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن