ثفارس از تمامی زوایا

976
telegramnokhbegan-start
ثفارس از تمامی زوایاReviewed by علی خوش اقبال on Aug 19Rating:

تحلیل جامع شماره سه: ثفارس

این هفته را با تحلیل جامع نماد ثفارس به پایان می بریم که حرف و حدیث ها پیرامون آن بسیار بالاست و نمودار قیمت سهم نیز از پیچیدگی خاصی برخوردار است، البته قبلاً یک تحلیل از وضعیت بنیادی این نماد توسط همکارانمان ارائه شده بود که میتوانید آن را با عنوان ارزش فوق العاده بالای این سهم ساختمانی بخوانید، مطابق روند قبلی تحلیل های جامع ابتدا به بررسی نمودار هفتگی سهم می پردازیم.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بررسی نمودار هفتگی از دیدگاه امواج الیوت

با بررسی نمودار هفتگی سهم به دو دیدگاه کاملا متفاوت برمی خوریم که صحبت کردن درباره آینده این سهم را کمی با مشکل مواجه کرد.

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.

عضویت حرفه ای

— 


bashgah-banner

5 نظرها

  1. سلام
    برای دیدن یک سری از تاپیک ها از من میخواد ورود کنم در حالی که وارد شده هستم. اما وقتی که باز وارد میشم و این پیغام رو میده که ((این صفحه پیدا نشد)).
    مثلا تاپیک ((این شرکت دارویی در آینده تعدیل مثبت میدهد)) و خود ((سبد حرفه ای تحلیلگران بازار)) رو نمیتونم ببینم.
    چرا؟

نطر گذاشتن