خبری مهم از هلدینگ خلیج فارس

176
telegramnokhbegan-start
خبری مهم از هلدینگ خلیج فارسReviewed by منوچهر عطائی on Mar 12Rating:

معارفه هلدینگ که در آستانه برگزاری است خبر میرسد که بر اساس ارزشگذاری انجام شده سهام وفارس روز شنبه با قیمت 850 تومان در بورس عرضه خواهد شد

این شرکت بیش از 20هزار میلیارد تومان ارزش گزاری شده است.و با سرمایه 2400 میلیارد تومانی قدم به بورس میگذارد

 


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تعیین قیمت به عهده سازمان خصوصی و به نمایندگی از دولت است.شرکت تامین سرمایه بانک ملت نظر کارشناسی خود را در مورد ارزش گذاری این هلدینگ ارائه کرده است و در صورتی که سازمان خصوصی سازی صلاح بداند گزارش ارزش گذاری را منتشر میکند.

از جمله شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ عبارتند از: 1-پتروشیمی بندر امام 2-پتروشیمی تندگویان 3-پتروشیمی مبین 4- پتروشیمی نوری 5-پتروشیمی فجر 6-پتروشیمی خوزستان 7-پتروشیمی اروند 8-پتروشیمی بوعلی سینا 9- پتروشیمی آریا ساسول و…

 

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار سه شنبه 22 اسفند…
نوشته بعدیحمایتی از شنفت
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن