در خرید غپینو عجله نکنید، اما این کف قیمتی را برای خرید از دست ندهید

329
telegramnokhbegan-start

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها

نمودار هفتگی این سهم در شکل زیر نشان داده شده است.سهم به نظر می رسد اواخر موج 4 خود قرار دارد.سهم هم اکنون از نزدیک خط روند آبی بلند مدت برگشت زده است. و هم چنین قیمت توانسته از خط روند قرمز که پایان موج 5 از C صعود خوبی را اغاز کند و از خط روند قرمز بالایی عبور کند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

1 تصویر

در نمودار زیر توجه شما را به روند اصلاحی موج 2 و موج 4 جلب میکنم.تعداد کندل های موج 2 ،93 تا و تا به امروز تعداد کندل های موج 4 ، 86 تا می باشد.با توجه به نزدیکی این تعداد کندل به هم شاید بتوان انتظار داشت حرکتی شبیه موج 3 با عنوان موج 5 شاهد باشیم

2 تصویر

در تایم روزانه(نمودار زیر) سهم الگوی AB=CD رو به پایان رسانده و هم اکنون آماده اصلاح کوتاه مدت شده است.محدوده ی 261 تا 267 محدوده ی مناسب برای خرید می باشد.هدف اول 295و هدف بعدی 315تومان می باشد.

3 تصویر

وضعیت اندیکاتورها:

واگرایی مثبت در مکدی کاملا مشخص است چون مکدیبلند مدت نیز واگرایی مثبت داشد می توان به رشد سهم هم در کوتاه مدت هم در میان مدت امیدوار بود.

4 تصویر

5 تصویر

واگرایی مثبت زیبا در آراس آی مشهود است

نتیجه گیری:

نام سهممحدوده ی خریدحد سودحد ضرر
غپینو261-267295-315240

خرید و فروش پله ای در محدوده ی مشخص شده پیشنهاد می شود.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن