در نمودار غمارگ چه میگذرد؟

208
telegramnokhbegan-start
در نمودار غمارگ چه میگذرد؟Reviewed by فرزاد عباس زاده on Feb 12Rating:

 

 
 
عزیزان سلام

خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

طبق نمودار شاهد شکل گیری AB=CD هستیم که مطابق با آن محدوه ی تارگت حواشی 496 تا 520 برای میان مدت را در نظر گرفتیم.

در قیمت 372 انتظار برای درجا زدن را داشتیم که در “بر بام بازار” هم اشاراتی شد اما در نهایت شاهد شکل گیری صف خرید در پایان ساعات معاملاتی هم بودیم.لذا بنا بر تقاضا محدوده ی این فرضیه را به بازه ی 370 تا 400 منتقل میکنیم.این فرایض همگی بر اساس فیبوناچی دقیقا جایی از نمودار که خطوط آن پر رنگ تر است ( cو d کوچک) در کوتاه مدت تایید شده است.

اولین حمایت حوالی 385 ، مقاومت نسبی را در 400 ، بعد از آن درگیری با 440 و سپس ملاقات با حوالی 520 را خواهیم داشت.

اکنون در محدوده ی  D   هستیم.

 
 
 
 تصویر
 
bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از رانفور
نوشته بعدیتحلیل بنیادی شرکت نفت ایرانول
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن