دوشنبه 9 بهمن

299
telegramnokhbegan-start
دوشنبه 9 بهمنReviewed by Tseexpert on Jan 28Rating:
9:00 تا 10:00

صبح همگی بخیر

مهمترین اتفاق اول وقت توقف پارسان برای تعدیل مثبت بوده است.فولاد خیلی زود به محدوده خطرناک 440 تومان که خط گردن الگو محسوب میشود رسیده است.ذوب آهن حمایت مهم 300 را پیش رو دارد.

10:00 تا 11:00
دوستان ما همگی اتفاق نظر دارند که قدرت بازار نزولی امروز پایین است و با یک جرقه میتواند برگردد و فروشندگان به خریداران بالقوه تبدیل شوند.منتها هنوز جرقه ای خبری چیزی نرسیده.از میزان تعدیل پارسان هم خبری نشده ولی غدیر امروز افت نکرده.هلدینگ خلیج فارس هم بعد از افزایش سرمایه 14 بهمن احتمالا تا آخر بهمن عرضه اولیه میشود که نقدینگی زیادی میطلبد هرزمان که خبر عرضه به بازار در هفته های آینده برسد وقت فرار است.درگروه فلزات و سنگ آهنی ها شاهد نوسانات مثبت هستیم. صف فروش واتی هم جمع آوری شد. درگروه پتروشیمی هم صف فروش چندسهم از جمله شاراک جمع شد. 
11:00 تا 12:00
با توجه به افزایش تقاضا روی محصولات فولادی و افزایش قیمت بازار به نمادهای فلزی روی اورده است و سنگ آهنی ها هم که دیروز در بورس کالا سنگ تمام گذاشته بودند با تاخیر برگشتند و صعودی شدند.شراز بعد بازگشایی با صف خرید سنگین در 520 تومان روبرو شده است. 

خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner

8 نظرها

نطر گذاشتن