دو تعدیل از دو شرکت با چشم انداز روشن

182
telegramnokhbegan-start
دو تعدیل از دو شرکت با چشم انداز روشنReviewed by منوچهر عطائی on Jun 1Rating:

شرکت قند شیرین خراسان(قشرین) براساس عملکرد 6 ماهه برای سال 92 با تعدیل مثبت 24 درصدی روبرو و سود هر سهم خود را از 320 به 398 ریال افزایش داده است ضمن اینکه طی این مدت موفق به پوشش 78 درصدی بودجه شده است. شکرکت علت این تعدیل را افزایش نرخ تصفیه شکر خام از 90 به 106 تومان اعلام کرده است و همچنین در نظر دارد برای سال 92 به میزان 10 درصد از سود خالص را بین سهامدارانش تقسیم کند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت معادن و فلزات (ومعادن) نیز همانطور که پیش بینی میشد با تعدیل قابل توجه 44 درصدی گزارش خود را ارائه داده است  و سود خود را براساس عملکرد 9 ماهه برای سال 91 از 817 به 1177 ریال افزایش داده است و طی همین مدت 16 درصد  از بودجه خود را پوشش داده است و علت این تعدیل مثبت بدلیل زیرمجموعه های پرپتانسیل  و فروش سرمایه گذاری ها میباشد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن