دو شنیده… دو خبر… از شرکتهای پتروشیمی

406
telegramnokhbegan-start
دو شنیده... دو خبر... از شرکتهای پتروشیمیReviewed by محمد محمدی on Jul 15Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

در مورد شرکت پتروشیمی پردیس ، شنیده ها حکایت از تعدیل منفی بالای 20% این شرکت در گزارش ششماهه میباشد ( نماد شرکت متوقف میباشد ) که احتمالا گزارش شرکت طی یکی دو روز آینده به روی کدال می آید . این خبر میتونه روی پارسان به عنوان سهامدار عمده این شرکت و وغدیر به عنوان سهامدار عمده پارسان تاثیر منفی داشته باشد .


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

در مورد شرکتهای پتروشیمی خوراک مایع نیز شنیده شده است که طرحی در مجلس در جریان است که میخواهند میزان تخفیف خوراک این شرکتها را از 5% به 10% افزایش دهند ، که این امر بهای تمام شده این شرکتها را تا حد زیادی کاهش داده و موجب افزایش سود آوری این شرکتها خواهد شد مهمترین شرکتهای خوراک مایع شاراک ، شکبیر و فارس میباشند.

 

در اسرع وقت تحلیل تکنیکال این شرکتها بر روی سایت قرار خواهد گرفت .

 

موفق باشید .

 

 

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن