دو نکته بنیادی مهم در غبشهر

595
telegramnokhbegan-start
دو نکته بنیادی مهم در غبشهرReviewed by مدیریت وبسایت on Aug 13Rating:

با سلام خدمت شما کاربران گرامی تحلیلها

طی روزهای اخیر با توجه به خبر دریافت افزایش نرخ فروش روغن خوراکی به میزان 5 درصد ، نگاه فعالان بازار به شرکت های تولید روغن خوراکی بویژه صنعتی بهشهر افزایش پیدا کرده است. این خبر زمانی ارزشمندتر می شود که طی بررسی های صورت گرفته بر روی نرخ مواد اولیه ، کاهش قابل ملاحظه ای از آن بخش نیز مورد توجه قرار می گیرد ، این در حالی است که در حدود 96 درصد بهای تمام شده شرکت را خرید مواد اولیه تشکیل می دهد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت های روغنی جهت تولید محصولات خود از 3 محصول روغن آفتابگردان،روغن پالم و دانه های سویا با نسبت 35%و30% و 35% استفاده می نمایند. با توجه به مقدمه ، در ذیل جدولی آورده شده است که تغییرات نرخ مواد اولیه را طی دوره های زمانی متفاوت نشان می دهد.بدلیل آنکه نرخ محصولات آورده شده بر حسب قرارداد CFR می باشد در نتیجه در تحلیل صورت گرفته از تغییرات نرخ ها طی ماه های اخیر استفاده شده است.( مرجع قیمت : انجمن صنفی صنایع روغن کشی ایران)برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.می خواهم عضو حرفه ای شوم

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن