دو گزارش بانکی …

211
telegramnokhbegan-start
دو گزارش بانکی ...Reviewed by Khalili on Jul 20Rating:

سلام خدمت کاربران عزیز

گزارش تعدیل سود بانک ملت در روزهای گذشته منتشر شده است. بانک ملت طبق گزارش خود، سود سال مالی 91  را  444 ریال اعلام کرد. این در حالی است که طبق همین گزارش آخرین پیش بینی این بانک در مورد سود سال 91،  250 ریال بوده است. یعنی بانک در گزارش نهایی خود تعدیل سود 78 درصدی را به خود دیده است. البته با توجه به گزارش این بیش از 13 هزار میلیارد ریال از در آمد این بانک مربوط به درآمد غیر عملیاتی است که نسبت به گزارش سال گذشته 231 درصد رشد داشته است. از محل تسعیر ارز نیز این بانک درآمد داشته است که موجب رشد سود شده است. این بانک با این گزارشش حداقل از نظر روانی می تواند تحرکی را در گروه بانکی به وجود آورد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بانک کارآفرین نیز گزارش 3 ماهه خود را منتشر کرد. طبق گزارش این بانک همان سود قبلی خود که پیش بینی کرده بود یعنی سود 437 ریالی را مجدداً اعلام کرده است. در طول مدت 3 ماهه اول نیز توانست  17 درصد از پیش بینی سودش را به طور واقعی محقق کند. جمع کل درآمدهای این بانک در طول 3 ماهه 1218 میلیارد ریال بوده است که نسبت به 3 ماهه سال 91، از رشد 19 درصدی برخوردار بوده است این در حالی است که هزینه های اداری و عمومی و مالی این شرکت ،  رشد تقریباً 1.5 برابری نسبت به 3 ماهه ی سال 91 داشته است.

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن