دیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی ( وپترو )

148
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي ( وپترو )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 25Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

باتوجه به سطح حرکتی سهم شاهد دو قله ی S – S ‌ وقله نهایی در 110 در سیگنال 1+H واقع شده است.پس از نزول هم اکنون سهم در محدوده نوسانی خود در پایان این دوره شرایطی رو به پایان وضعیت نوسانی خود دارد.در سهم شاهد الگوی مثلث افزایشی Triangle additive در سطح حمایتی 63 تا 70 تومان هستیم.باتوجه به روند افزایشی RSI‌و سطح افزایشی CCI در برخورد به محدوده +100 هستیم.باتوجه به وضعیت کندل معامله ی در دو روز قبل انتظار شکست وتر مثلث وجود دارد که پس از آن سهم با قدرت زیادی به محدوده 81 تومان خواهد رسید.سطح حمایتی 63 حمایت قوی و حمایت زیرین سهم نیز 57 تومان است که انتظار است سهم به مقاومت خود در 81 تومان برسد.

 

 تصویر

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیشبندر
نوشته بعدیآیا شیراز به 390 خواهد رسید ؟؟
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن