دیدگاه تکنیکال کابل های مخابراتی شهید قندی ( بکام )

232
telegram nokhbegan-start
ديدگاه تكنيكال كابل هاي مخابراتي شهيد قندي ( بكام )Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 14Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به سطح صعودی سهم شاهد نزدیکی سهم به محدوده 145 تومان هستیم.اسیلاتور های OBV سطح قدرتی قابل قبول و ADX در حال k%>D% میباشد که همزان با آن در حال برخورد به سطح ADX‌میباشد.در این راستا مقاومت 145 قابل توجه است که انتظار ورود سهم به فاز اصلاحی و آرام شدن روند سهم را دارد.در صورت بازگشت داده شدن سهم هدف اول 130 تومان میباشد ولی چنانچه سهم بتواند مقاومت خود را با قدرت عبور دهد هدف بعدی 160 تومان میباشد.

 

 تصویر

 

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز – 23/5/91
نوشته بعدیمقاومتی از ومعادن
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن