دیدگاه تکنیکال سیمان فارس نو ( سفانو )

171
telegramnokhbegan-start
دیدگاه تکنیکال سیمان فارس نو ( سفانو )Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 24Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی حرکتی سهم شاهد رسیدن به محدوده 285 تومان هستیم. در این محدوده باتوجه به نوسانات صعودی در قله ی قبل و همچنین حمایت زیرین سهم در محدوده 225 تومان شاهد تشکیل الگوی خرچنگ – Bullish Crab هستیم . سهم در محدوده سقف ببالای الگو و تا محدوده 305 تومان جای رشد دارد. هدف اولیه سهم نیز در این محدوده قابل قبول است ولی توجه شود باتوجه به قدرت گیری خریداران در مقطع کنونی چنانچه سهم بتواند مقاومت خود را بشکند هدف صعودی بعدی سهم محدوده 355 تومان میباشد. در واقع میتوان هدف اولیه سهم را 305 و هدف بعدی را 355 تومان دانست. حمایت اولیه سهم 260 تومان میباشد.

 

 تصویر

 دوستان و اعضای عزیز سایت تحلیلها در بخش گزارش روزانه می توانید از ساعت 9 تا 12 تغییرات بازار را دنبال کنید و از کلیت بازار با خبر شوید . هر روز ساعت 9 تا 12 به سایت سری بزنید تا مطالب جدید قرار گرفته در این بخش را مطالعه نمایید . در پایان روز نیز گزارشی از بازار روزی که گذشت به صورت کامل در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: گسترش نفت و گاز پارسیان صورت وضعیت پورتفوی1 ماههمنتهی به1391/06/31
نوشته بعدیحمایتی از والبر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن