رشد کترام با عبور از مقاومت پیش رو

799
telegramnokhbegan-start
رشد کترام با عبور از مقاومت پیش روReviewed by فرزاد عباس زاده on May 17Rating:

با سلام خدمت کاربران گرامی تحلیلها؛

در شکل زیر همان طور که پیداست وضعیت تحرکات نموداری کاشی تکسرام با نماد کترام در یک دامنه ی مشخص چند ماهه با نمای هفتگی و لگاریتمی و با داده های حساس به افزایش سرمایه و تقسیم سود قرار داده شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

به طور کلی و در یک اشل میان مدت شاهد یک روند تقریبا صعودی در حال تهدید روبرو هستیم.

طبق بررسی های کلاسیک وضعیت پیش آمده در تحرکات قیمتی احتمال بروز یک الگوی کلاسیک از نوع سر و شانه (Head & shoulder) را تقویت کرده است.

با این فرض دو سطح قیمتی پیش رو داریم.اولین سطح همان 95 تومان است که به عنوان حمایت نهایی مورد استفاده قرار می گیرد که با قیمت پایانی که در بازار معامله می شود باالاتر از آن است.

سطح دوم برای تکمیل الگو 108 تومان است که همان خط گردن بوده و الگوی مذکور را ایجاد خواهد کرد.با این تفاسیر احتمال می رود با تثبیت قیمت بر روی این عدد رشد 10 درصدی در انتظار سهم باشد.

 

کترام تصویر

نتیجه گیری :

  • محدوده مناسب خرید : 108 پایانی و ثبیت با توجه به جو بازار
  • حد ضرر :  100 تومان ( اگر سهم از این قیمت پائین تر رفت از سهم خارج شویم )
  • حد سود : 118 تومان ( با نزدیک شدن به این قیمت می توانیم پله به پله از سهم خارج شویم )

کاربران گرمی توجه نمایند که سهم با ریسک بالایی روبرو است. بنابراین ریسک گریزها وارد سهم نشوند.

bashgah-banner

4 نظرها

نطر گذاشتن