رفتار حرفه ای 1

874
telegramnokhbegan-start
رفتار حرفه ای 1Reviewed by علی صابریان on Jul 27Rating:

با سلام خدمت اعضای عزیز سایت تحلیلی اقتصادی تحلیلها

ایا تا به حال برای شما پیش آمده که وارد معامله ای شده باشید و کاملا مردد نسبت به درستی این کار باشید….!

شاید به جرأت بتوان گفت علت بسیاری از ضرر ها و شکست های افراد در سرمایه گذاریشان رفتار غیر منطقی و عدم توانایی در کنترل احساساتشان در خرید و فروش است .

در این متن کوتاه سایت تحلیلها سعی بر این دارد تا یکی از نکات رفتار حرفه ای را برای شما توضیح دهد

یک سرمایه گذار حرفه ای به هیچ عنوان بدون دلیل کافی وارد معامله نخواهد شد . یعنی اینکه وقتی سهامداری تصمیم می گیرد وارد معامله ای شود . دلایل کافی و قابل قبولی برای خود دارد.

از دلایلی که می تواند برای یک سهامدار حرفه ای اهمیت داشته باشد می توان به یک منبع قابل اعتماد و مطمئن اشاره کرد . مثلا یک وبسایت مشاوره خوب که متخصصین خوبی در آن حضور دارند و عملکرد خوبی داشته است

یا یک شخص که از نظر شما مورد تایید است و عملکردش موفق بودن است

یا تجربیات خاصی که خود به دست آورده اید و می دانید در اغلب موارد صحیح است ؛ و یا هر منبع دیگری که به ذهن شما می رسد و می دانید که می تواند منبعی مورد اطمینان شما باشد .

و نکته آخر اینکه وقتی شما با چند دلیل اقدام به خرید و ورود به معامله می کنید.قطعا اطمینان خاطر بیشتری دارید و استرس سرمایه گذاری را به شدت برای خود کاهش می دهید

در مطالب آتی سایت بیشتر در مورد یک سرمایه گذار حرفه ای صحبت خواهیم داشت و نکته های کوچکی که تاثیر شگفت انگیزی در کسب سود در بازار های مالی را دارند بیان خواهیم کرد


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شاد و پیروز باشید

bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از خموتور
نوشته بعدیتحلیل بنیادی فولاد خوزستان (فخوز)
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

3 نظرها

نطر گذاشتن