رفتار حرفه ای 3

826
telegramnokhbegan-start
رفتار حرفه ای 3Reviewed by علی صابریان on Aug 11Rating:

سلام به اعضای عزیز سایت تحلیلها
 
شاید تا حالا برای شما و دوستانی از شما که در بورس فعالیت می کنند پیش آمده باشد که بعد از چند روز نزول  بازار و با مثبت شدن بازار و دیدن صف های خرید افسوس این را می خورید که ای کاش من خرید کرده بودم . خوب در این شرایط به نظر شما بهترین کار چیست ؟ رفتن در صف های خرید !… قطعا جواب بسته به نحوه برگشت و مثبت شدن بازار دارد، به اینکه اول شناسایی کنیم که آیا این صعود کوتاه و موقتی است و یا اینکه روند مثبت جدید شروع شده است.
اگر شروع مثبت شدن موقتی است که خوب دیگر افسوسی برای قرار گرفتن در صف ها نیست و کسانی که هم اکنون یا استرس و عجله در صف هستند ، در چند روز آینده پشیمان از کرده خود خواهند بود!،  اگر هم برگشت و شروع روند جدید دائمی باشد ، قطعا در روز های آینده و صعود و نزول های سهام فرصت کافی برای سود کردن مطمئن و با ریسک معقول هست.
توصیه می شود همیشه در هیجانات نزول و صعود نظاره گر بازار باشید وقتی که فهمیدید اخلاق بازار چیست و چگونه رفتار خواهد کرد آن موقع تصمیم به حضور یا عدم حضور در بازار بگیرید .
اما در مورد اینکه چگونه بفهمیم که بازار چه رفتاری دارد به صعود ادامه خواهد داد یا نه در مطلب های آموزشی بعدی سایت تحلیلها در مورد آن بحث خواهیم کرد
شاد و پیروز و پرسود باشید
bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از قنیشا
نوشته بعدیدیدگاه تکنیکال فولاد مبارکه اصفهان ( فولاد )
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

5 نظرها

نطر گذاشتن