روز مهم شاخص و یک مجمع مهم

276
telegram nokhbegan-start
روز مهم شاخص و یک مجمع مهمReviewed by منوچهر عطائی on Jul 22Rating:

شاخص دیروز که با رشد 228 واحدی به سطوح 55101 رسید،در صورتی که امروز با حمایت مناسب از این سطح بگذرد هرچند که ارزیابی بازار امروز مثبت است، میتواند به مراحل بعد در سطوح 58 و 60 قدم بگذارد.
مجمع پتروشیمی جم که تا ساعتی دیگر برگزاری میشود،مجمعی که بر رشد تاپیکو و بویژه وصندوق تاثیر بسزایی خواهد داشت و اگر در مجمع از 2197 ریال سود محقق شده 2000 ریال آنرا تقسیم کند ( درحالی که وصندوق این سود به ازای هر سهم را 128 تومان در نظر گرفته است) موجب تعدیل مثبت 22 درصدی وصندوق خواهد شد.
و در ارتباط با شرکت های پتروشیمی که افزایش نرخ اوره 80 درصدی گرفته اند و همچنان در مقایسه با قیمت های جهانی ارزانتر میباشد،همچنان انتظار به رشد شرکت هایی نظیر پارسان و شپدیس میباشد و انتظار رشد پارسان تا محدوده 970 میباشد و این درصورتی است که باید بتواند از 920 عبور کند و نیز با توجه به تعدیل پتروشیمی خراسان از بابت نرخ اوره که تعدیل 19 تومانی را انجام داد انتظار میرورد پارسان نیز تعدیل خود را اعلام کند.

و در ارتباط با شدوص اخباری مبنی بر افزایش سرمایه 300 درصدی به گوش میرسد ضمن اینکه این شرکت پتانسیل تعدیل مناسب را دارا میباشد و با دید میان مدت و بعلند مدت رشدها خوبی را در پی خواهد داشت.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از سهم های بنیادی مناسب دیگر میتوان به کطبس اشاره داشت شرکتی که مشتریان مهمی برای محصولات خود همچون شرکت ذوب اهنو کارخانه کک سازی کرمان دادد و نیر برنده شدن در مناقصه 300 هزار تنی ذغالسنگ. خرید سهم  در قیمت های منفی مناسب است

 

bashgah-banner
نوشته قبلیسخاش و هدف های صعودی و نزولی
نوشته بعدیبانک ملت و مجمع …
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

نطر گذاشتن