سرنوشت خاذین پس از رالی صعودی

1269
telegramnokhbegan-start
سرنوشت خاذین پس از رالی صعودیReviewed by فرزاد عباس زاده on Feb 9Rating:

 تحلیل تکنیکال خاذین :

سلام خدمت بزرگواران و عزیزان؛

همانطور که پیداست وضعیت تحرکات قیمتی شرکت سایپا آذین با نماد خاذین در یک دامنه ی مشخص چند ماهه با نمای روزانه و لگاریتمی و با داده های حساس به افزایش سرمایه و تقسیم سود قرار داده شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

به طور کلی و در یک اشل دراز مدت شاهد یک روند صعودی هستیم که سهم پس از رشد خوبی که در سال های گذشته تجربه کرد،امسال با برآیند ریزشی، سقوط خود را از قیمت حوالی 500 شروع و در حوالی 200 تجربه کرد.

این ریزش را در قالب یک حرکت نامنظم بین دو خط روند کانالیزه کردیم.اخیرا سهم در حال نزدیک شدن به سقف این کانال بوده که سیگنال هشدار را صادر می کند.

از نگاه هارمونیک نیز تردید نسبت به تکمیل الگوی Crab Deep یا خرچنگ عمیق محرز به نظر می رسد که سیگنال هشدار دیگری را صادر می کند.و در نهایت در اسیلاتور روند نمای DT یا میانگین های متحرک در سه تایم کوتاه،میان و بلند مدت و همچنین در تایم نوسانی اشباع از فروش به کاهش قدرت خرید کمک خواهد کرد و می تواند گواه دیگری بر فشار فروش قرار گیرد.

در آخر هم می توان تایید دیگری از 261.8% فیبوناچی برای فشار فروش بیشتر در قیمت 360 بهره برد.

خاذین 1 تصویر خاذین

خاذین 2 تصویر خاذین

موفق باشید

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن