سطوح حمایتی این 3 سهم

358
telegramnokhbegan-start
سطوح حمایتی این 3 سهمReviewed by عليرضا حاجيان on Oct 21Rating:

سمگا : برای این سهم شاهد رسدین به مرز مقاومتی 180 تومان هستیم.باتوجه به تخلیه خریداران انتظار نوسانات منفی در این محدوده وجود دارد.

 


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سمگا تصویر

 

غمهرا : برای این سهم شاهد رسدین به مرز حمایتی قوی خود در 615 تومان هستیم.انتظار داریم کم کم شاهد نوسانات مثبت در این محدوده باشیم.

 

غمهرا تصویر

 

بساما : برای این سهم شاهد رسدین به مرز حمایت دینامیکی خود در 250 تومان هستیم.انتظار داریم کم کم شاهد نوسانات مثبت در این محدوده باشیم.

 

بساما-2 تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیپرسش و پاسخ آبان ماه
نوشته بعدیبر بام بازار دوشنبه 29 مهر ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

  1. سلام
    اگه لطف کنی درموردسشمال کمی برام توضیح بدی ممنون میشم 3589خریدم ازاون روزتاحالاهم همش رواعصابمه اکثرسهامهاحداقل از10تا20بعضا30درصدهم رشدداشتن ولی سشمال تومحدوده 300تا330بالاوپائین میشه فقط یه روزبه حدخریدمن رسیدکه اونوهم من ازدست دادم

نطر گذاشتن