سهم های طلایی در رالی صعود

241
telegram nokhbegan-start
سهم های طلایی در رالی صعودReviewed by منوچهر عطائی on Jul 7Rating:

در بازار مثبت امروز از یک گروهی که چندان مورد اقبال بازار قرار نگرفت میتوان به چند سهم پتانسیل دار از همین گروه یعنی فلزات، اشاره کرد و یکی از این سهم ها فخوز است که با تعدیل مثبت 11 درصدی بازگشایی شد، اگر نرخ هایی اعلامی شرکت برای فروش محصولاتش در گزارش سه ماهه (یعنی 16,474 برای بیلت و بلوم؛ و 15,015 برای اسلب ) برای بقیه سال نیز به همین صورت ادامه پیدا کند به سود خالص 2000 میلیارد تومان میتواند دست پیدا کند که به ازای هر سهم 940 تومان میشود. از دیگر سهم هایی که رشد چندانی نداشته اند و در این قیمت ها جذاب هستند ذوب و فولاد میباشد.
وصنعت نیز با توجه به پرتفوی بسیار مناسبش از آتیه روشن و رو به رشدی برخوردار است و امروز نیز از تقاضای بسیار سنگین برخوردار بود ارزش ذاتی براوردی در محدوده 280 تومان است که تا بالا 350 تومان نیز میتواند برسد .عمده زیر مجموعه های شرکت ، بورسی میباشند و بسیاری از سهم های برتر بازار را در دل خود جای داده است و فارس و وبشهر و ایرانخودرو نمونه هایی از سهم های تاثیر گذار در این سهم میباشند. در کنار پرتفوی مناسب بازگشت ذخیره کاهش ارزش دارایی ها باعث رقبت هرچه بیشتر به سهم شده است
از دیگر سهم های برتر بازار که از زیر مجموعه های وصنعت است وبشهر میباشد که تا 500 تومان جای رشد دارد ضمن اینکه دیگر همگروهیهایش یعنی غمارگ و غبشهر ساعاتی پیش تعدیل سنگین خود را منتشر کردند و باید متذکر شد که دو زیر مجموعه وبشهر یعنی صنایع شیر ایران و صافولا( که 80 درصد غبشهر و غمارگ را نیز دارد) با افزایش تقسیم سود و  تعدیل مثبت در پاکسان، رشد چشمگیری را هم برای وبشهر و هم غمارگ دربرخواهند داشت.
پاکسان هم که دیروز با تعدیل مثبت بسیار خوبی بازگشایی شد کف قیمتی برای این سهم 2000 تومان است و احتمال رشد و بازده ای بالای شرکت به قوت خود باقی است .
چکاوه هم امروز از محدوده مقاومتی خود با حمایت های شدید خریداران  عبور و راهی 500 تومان شد و سود به ازای هر سهم شرکت که برای سال مالی 91 به میزان 79 تومان بود، پیشبینی برای سال 92 در محدوده 100 تومان است .

bashgah-banner
نوشته قبلیخکاوه و هدف های صعودی
نوشته بعدیروغنی ها طوفانی ظاهر شدند
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

نطر گذاشتن