سیمانی ها و گزارش های محکم …

146
telegramnokhbegan-start
سیمانی ها و گزارش های محکم ...Reviewed by Khalili on Jan 19Rating:

سیمان قائن هم گزارش مثبتی به بازار ارائه داد. این شرکت پیش بینی پایان سال خود را درگزارش 9 ماهه مبلغ 7272 ریال پیش بینی کرد. همچنین در طول 9 ماه هم توانست 7109 ریال از این سود را محقق کند. یعنی معادل 97.7 درصد پوشش سود که بسیار عالی می باشد. شرکت اعلام کرده که با توجه به اخبار منتشره در خصوص کاهش نرخ سوخت مازوت، در صورت قطعیت موضوع سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/91، مبلغ 393 ریال افزایش خواهد یافت.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سیمان غرب نیز توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در طول 9 ماه توانست 828 ریال از پیش بینی سود 920 ریالی خود را محقق کند. این شرکت تعدیل بسیار اندک 3 ریالی را در مقطع 9 ماهه متقبل شده است اما پوشش بسیار خوبی را داشته است.

اما ریسک هایی که این صنعت را تهدید می کند بحث ابهام در قیمت مازوت می باشد که برخی ها گفته اند نسبت به گذشته ظاهراً تغییرات چشمگیری را داشته و برخی دیگر از کاهش قیمت های مازوت سخن به میان می آورند. به هر حال این موضوع برای این صنعت بسیار مهم است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن