شاخص گروه غذایی در آستانه صعود !

513
telegramnokhbegan-start
شاخص گروه غذایی در آستانه صعود !Reviewed by امیر ملکی on Sep 8Rating:

با سلام خدمت کاربران عزیز

با توجه به بازار دیروز که مهمترین خبرها بیشتر حول گروه غذایی بود خبر افزایش رسمی نرخ شیر و محصولات لبنی که چند روز گذشته بطور رسمی اعلام شده بود جو مناسبی رو برای این گروه بوجود آورده که همچنان پابرجاست . حال به بررسی تکنیکالی این صنعت می پردازیم که نشانه های خوبی در آن دیده میشود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

  شاخص گروه غذایی در تایم هفتگی را میبینیم : موج 4 در قالب یک ABC به پایان رسیده.نکته ای که قابل تامل هست اینه که تریگر خرید در تایم هفتگی 2418 هست که با شکست اون تازه هیجان خرید وارد میشه.ریتم کند کاهشی در اصلاح اخر هم موید موضوع است. مطلب « افزایش رسمی نرخ شیر و محصولات گروه غذایی  » و تاثیر آن روی سهمی به نام وبشهر را هم در اینجا میتوانید مشاهده کنید.

ghazayi تصویر

bashgah-banner