شاراک و شفاف سازی ….

149
telegramnokhbegan-start
شاراک و شفاف سازی ....Reviewed by Khalili on Jan 15Rating:

شاراک اطلاعیه ای صادر کرده که تا به امروز (یعنی 25 دی ماه 91) هیچ تغییر و رخداد موثری در نرخ خوراک مصرفی این واحد پتروشیمی ایجاد نشده است. در این اطلعیه ذکر شده که تا پایان آبان ماه امسال این شرکت با شرکت عرضه کننده ی خوراک قرارداد داشته است و تمامی صورت حساب ها ثبت شده است. بدیهی است به محض دریافت اطلاعات مستند و واقعیدر مورد نرخ مواد اولیه و یا هر موضوع دیگری که سود و زیان شرکت را تحت تاثیر قرار دهد، سریعاً منعکس می شود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما به نظر می رسد که دیرو یا زود این شرکت هم مانند بقیه ی شرکت های پتروشیمی، افزایش نرخ خوراک را خواهد داشت. فعلاً با توجه به این شفاف سازی در کوتاه مدت این سهم می تواند مثبت دنبال شود.

bashgah-banner
نوشته قبلیسه شنبه 26 دی
نوشته بعدیسیمان صوفیان …
چندین سال هست که در بورس فعالیت تحلیلی دارم و امیدوارم با انتشار مطالبم بیتونم به شما دوستان کمکی کرده باشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن