“شتران” الگویی موفق برای سایر کشورها (طنز)

171
telegramnokhbegan-start
"شتران" الگویی موفق برای سایر کشورها (طنز)Reviewed by منوچهر عطائی on May 2Rating:
شرکت پالایش نفت تهران که سال گذشته با عرضه کارشناسی شده سازمان خصوصی سازی به قیمت 7500 تومان در بازار عرضه گردید و فقط تعدادی نورچشمی توانستند آنرا خریداری نمایند، در حال حاضر پس از شش و نیم ماه غیبت با قیمت رویایی 78 هزار تومان مورد بازگشایی قرار گرفت و با شتاب به قیمت 100 هزار تومان در حال نزدیک شدن است..

نحوه مطلوب قیمت گذاری اولیه سهم، ارایه گزارشات شفاف، نظارت دقیق بر گزارش های ارایه شده و مدت زمان بسته بودن نماد پس از بازگشایی همگی معیار بسیار مناسبی از کارایی و شفافیت در بازار سرمایه ایران می باشد که می تواند به خوبی به عنوان الگویی برای سایر کشورها مورد استفاده قرار گیرد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

بدین ترتیب به نظر می رسد برگزاری یک کنفرانس جهانی جهت ارایه این الگوی موفق به سایر بورس های دنیا بتواند بر اعتبار و گسترش روز افزون بورس کشورمان بیفزاید.

bashgah-banner
نوشته قبلیفاذر
نوشته بعدینگاهی دقیقتر به وصندوق
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن