شرایط سیمانی ها …

166
telegramnokhbegan-start
شرایط سیمانی ها ...Reviewed by Khalili on Oct 21Rating:

شرکت های سیمانی که تقریباً به یکباره جهت ارائه گزارش های مربوط به افزایش قیمت محصولات خود متوقف گردیدند این روزها با تعدیل های هیجانی مورد بازگشایی قرار می گیرند. به دلیل اینکه ورود قبل از تعدیل به این نمادهای مناسب بوده است، هم اکنون ورود به سیمانی ها را در این شرایط توصیه نمی کنیم. چون بعد از تعدیل ها که نقطه ی خروج بسیاری از سهامداران حقیقی و بعضاً حقوقی خواهد بود، عرضه ها بسیار زیاد می شود و قیمت ها کم کم به پایین کشیده می شود. بعد از افزایش یکباره قیمت این سهم ها انتظار استراحت قیمتی بسیار بالا می باشد. در زیر به خلاصه تعدیل های برخی شرکت ها اشاره می کنیم :

** سیمان بهبهان که دیروز بازگشایی شد و 35 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد، 37 درصد تعدیل مثبت در گزارش خود داده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

** سیمان شمال هم در گزارش جدید سود خود 261 ریال اعلام کرد که موفق به پوشش 159 ریالی در 6 ماهه شد. نسبت به گذشته 27.3 درصد تعدیل مثبت داشته است.

** سیمان کرمان هم دیروز بازگشایی شد توانست 15 درصد افزایش قیمت را بعد از بازگشایی تجربه کند. این شرکت هم در گزارش 6 ماهه نسبت به قبل 39 درصد تعدیل را به خود دیده است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن