شرکت: بهنوش ایران منتهی به 91/12/30 عملکرد9 ماهه

245
telegram nokhbegan-start
شركت: بهنوش ایران منتهی به 91/12/30 عملکرد9 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Feb 5Rating:
این شرکت در گزارش عملکرد 9 ماهه منتهی به 30/9/91 سود هر سهم سال مالی خود را بدون تغییر مبلغ 856 ریال  پیش بینی کرده است که توانسته در 9 ماهه 86 درصد آن را پوشش دهد .
این شرکت سرمایه خود را از 82،304 میلیون ریال به 164،608 میلیون ریال افزایش داده است.توجه شود  شرکت در 9 ماهه واقعی حدودا 2.9 میلیون دلار صادرات با دلار 1382 تومانی و 22.9 میلیون دلار خرید مواد اولیه با دلار 2393 تومانی داشته است.
باتوجه به افزایش سرمایه شرکت که از برآورد مطالبات نقدی سهامداران که حدود 100 میباشد انتظار افزایش حیطه فعالیت شرکت و سرمایه گذاری در بخش صادرات باشد که باعث سود آوری برای شرکت میباشد.بنابراین برای سال مالی آینده انتظار بهبود اوضاع نسبی و بنیادی شرکت میرود.
 
bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار سه شنبه 17 بهمن…
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 17/11/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن