شرکت: مخابرات استان همدان 6 ماهه منتهی به 31/6/91

157
telegramnokhbegan-start
شركت: مخابرات استان همدان 6 ماهه منتهی به 31/6/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Dec 11Rating:

در بررسی این شرکت باتوجه به گزارشات مندرج در تاریخ 21/9/91 برای صورت های میان دوره ای منتهی به 31 شهریور 91 شاهد افزایش دارایی های این شرکت به میزان 5 درصد و کاهش هزینه های به میزان 2 درصد شده است.باتوجه به این افزایش کاهش سرمایه گذاری ها به میزان 3 درصد تاثیری قابل توجه بر سود خالص سهم خواهد گذاشت.

این شرکت در 6 ماهه نخست سال 91 کاهش سود به میزان 13 درصد را اعلام نموده .این پیش بینی برای سال منتهی به اسفند 90 میزان 15 ریال میبوده که هم اکنون به 13 ریال کاهش پیدا کرده است.باتوجه به تاثیرات مستقیم کاهش سرمایه گذاری ها و تسهیلات شرکت درصورت تداوم امکان تعدیل منفی حدود 18 درصدی برای 30 اسفند 91 به نسبت به مشابه سال گذشته وجود دارد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 210/9/91
نوشته بعدیچهارشنبه 22 آذر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن