شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگو

1883
telegramnokhbegan-start
شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگوReviewed by فرزاد عباس زاده on Apr 22Rating:

شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگو

با سلام خدمت بزرگواران و عزیزان؛

در شکل زیر همانطور که پیداست وضعیت تحرکات نموداری شاخص گروه صنعت بانک ها در یک دامنه ی مشخص چند ماهه با نمای روزانه و لگاریتمی و با داده های حساس به افزایش سرمایه و تقسیم سود قرار داده شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

به طور کلی و در یک اشل دراز مدت شاهد یک روند صعودی هستیم که پس از اتمام آخرین سیکل صعودی به عنوان موج 3 از درجه ی اصلی و به عنوان رالی میانی، بنا بر یم یاز سناریو های مطرح بازار اصلاح موج a تا حوالی 185 روز موج b 27 روز و موج آخر 40 روز به طول انجامیده است.

انتظار می رود احتمالا در آستانه ی شروع یک رالی باشیم.با این تفاسیر موج 4 از 1 از 5 می تواند تا سطوح مشخص شده ی پایین بیاید.

در اسیلاتور ها نیز واگرایی مثبت رویت می شود.

شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگو تصویر شروع روند مثبت در بانکی ها با تکمیل این الگوفرصت کسب سود 10% از یک سهم بانکی را از دست ندهید- جزییات بیشتر کلیک بر اینجا

bashgah-banner

3 نظرها

نطر گذاشتن