شرکت: آلومینیوم ایران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

199
telegramnokhbegan-start
شرکت: آلومينيوم ايران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 5Rating:

شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/91 را مبلغ 781 ریال اعلام نموده است.

این تعدیل نسبت به مشابه سال قبل به میزان 670 ریال رشد نشان داده که از دلایل این رشد میتوان : فزایش متوسط نرخ فروش – کاهش هزینه های عملیاتی و کاهش هزینه های جاری و افزایش تقاضا میباشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین صادرات انجام شده براساس نرخ ارز مرجع انجام شده که باتوجه به رشد دلار باعث افزایش درآمد این شرکت نیز شده است.همچنین افزایش قیمت جهانی بیلت و آلیاژ خالص مصرفی میباشد.

توجه شود نرخ ارز در بودجه ی این شرکت با دلار 12260 ریالی پیش بینی شده بود که تغیرات دلار بر مبنای نرخ کنونی از دلایل دیگری برای رشد سودذ آوری این شرکت میباشد.

انتظار است سهام این شرکت هدف های قیمتی بالای محدود 2700 تومانی را ببیند.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: جوشکاب یزد منتهی به 1392/06/31
نوشته بعدیفملی چه کرد ؟!
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن