شرکت ایران دارو : دوره 9 ماهه منتهی به 30/12/91

183
telegramnokhbegan-start
شرکت ایران دارو : دوره 9 ماهه منتهی به 30/12/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 11Rating:

این شرکت سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 خود را در اولین پیش بینی 842 ریال اعلام کرده است.این میزان نسبت به آخرین پیش بینی 20 درصد رشد همراه بوده است..

باتوجه به اینکه سود فعلی سال 91 شرکت در حال حاضر 70 تومان اعلام شده است از جمله دلایل این تعدیل سود پیش بینی مقدار تولید و فروش شرکت در سال 92 است که نسبت به سال 91 با کاهش 6 و 2 درصدی همراه شده است.تنها عامل تعدیل پیش بینی افزایش نرخ فروش محصولات میباشد که با رشد 27 درصدی همراه بوده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دقت شود باتوجه به تعدیل شرکت مبنی بر افزایش قیمت محصولات چنانچه در سال 92 شاهد عدم افزایش قیمت و کاهش رویه فروش باشد برای شرکت تعدیل منفی نیز قابل پیش بینی خواهد بود.

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از قثابت
نوشته بعدیسهامدارانی که آنلاین خرید و فروش می کنند…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن