شرکت تجارت الکترونیک پارسیان : دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91

184
telegramnokhbegan-start
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان : دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 8Rating:

رتاپ سود هر سهم سال مالی 91 خود بر اساس عملکرد 9 ماهه مبلغ 1327 ریال اعلام کرده است که نسبت به آخرین پیش بینی با رشد 14 درصدی روبرو شده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این شرکت در 9 ماهه منتهی به 30/9/91  نیز مبلغ 61 تومان معادل 46 درصد آن را پوشش داده است.علت تعدیل شرکت افزایش 7.9 میلیارد تومانی سود حاصل از سرمایه گذاری ها بوده است.ولی باتوجه به کاهش فروش شرکت نسبت به پیش بینی قبلی 2.4 میلیارد تومان کاهش را نشان میدهد.

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 18/11/91
نوشته بعدیحمایتی از وانصار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن