شرکت داده پردازی ایران پیش بینی سال منتهی به 30/12/91

146
telegramnokhbegan-start
شرکت داده پردازی ایران پیش بینی سال منتهی به 30/12/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 28Rating:

این شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی 91 شرکت اصلی را در اطلاعات اخیر مبلغ 169 ریال اعلام نموده است.

این شرکت برای سال مالی گذشته مبلغ 190 ریال پیش بینی نموده بود که از جمله دلایل این تعدیل شرکت شامل :


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

-انعقاد قراردادهای جدید و اصلاح مفاد برخی از قراردادها
کاهش در جریمه های فسخ در نظر گرفته شده
عدم تحقق سود ناشی از واگذاری مرکز آموزشی
افزایش در سود ناشی از سرمایه گذاری در اوراق مشارکت
کاهش در هزینه های مالی اعلام شده است.

همچنین شرکت نوانسته در 9 ماهه سال 91 میزان 57 درصد از سود خود را پوشش دهد که ازجمله درآمد شرکت در بخش سرمایه گذاری را نباید فراموش کرد که میزان 14,494 میلیون ریال نصیب شرکت کرده است.

باتوجه به این روند انتظار تغییر چندانی برای سال مالی آینده نمیتوان داشت.

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 9/11/91
نوشته بعدیحمایتی از رتکو
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن