شرکت: سرمایه گذاری مسکن شمال شرق سال مالی منتهی به 1392/06/31

152
telegram nokhbegan-start
شرکت: سرمايه گذاري مسکن شمال شرق سال مالی منتهی به 1392/06/31Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 1Rating:

پیش بینی عملکرد(حسابرسی شده) سال مالی منتهی به 31/06/92 نسبت به پیش بینی عملکرد سال مالی قبل به ترتیب فروش 4 در صد کاهش، بهای تمام شده کالای فروش رفته 13درصد کاهش، سود عملیاتی 9 درصد افزایش و سود پس از کسر مالیات 12 درصد افزایش نشان می دهد.

این شرکت سود هر سهم خود را در گزارشی مبلغ 552 ریال اعلام کرده که این مقدار در سال 91 مبلغ 492 ریال پیش بینی شده بود.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت علت تغییرات در جزئیات پیش بینی را عدم صدور مجوز انتشار اوراق مشارکت و حذف مبلغ اصل اوراق مشارکت به 200،000 میلیون ریال و به تبع آن هزینه های مالی و انتشار مربوط آن به مبلغ 26،050 میلیون ریال و جایگزین نمودن مبلغ مذکور با دریافت اصل تسهیلات مالی به مبلغ 200،000 میلیون ریال و هزینه مالی به مبلغ 25،690 میلیون ریال اعلام کرده است.

bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از قلرست
نوشته بعدیمقاومتی از قشیر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن