شرکت قند نیشابور سال مالی منتهی به 31/6/92

137
telegramnokhbegan-start
شرکت قند نیشابور سال مالی منتهی به 31/6/92Reviewed by عليرضا حاجيان on May 22Rating:

این شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31/6/92 را مبلغ 397 ریال اعلام نموده است که نسبت به پیش بینی سال 91 افت حدود 40 درصدی داشته است.این شرکت توانسته میزان 101 درصد از سود سال مالی گذشته خود را پوشش ددهد که نشان از توانایی شرکت برای پوشش مناسب سود های خود میباشد.

تعدیل منفی شرکت ناشی از کاهش 39 درصدی مقدار تولید و کاهش بازار فروش داخلی میباشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به اینکه شرکت توانسته افزایش قیمت 3 درصدی داشته و افزایش 159 درصدی مقدار فروش انبار خود را داشته باشد انتظار است بتواند برای گزارش های 3 و 6 ماهه تعدیل مناسب افزایش سود را به همراه داشته باشد.

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از شلعاب
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 1/3/92
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن