شرکت نفت بهران : دوره 12 ماهه سال مالی منتهی به 29/12/92

206
telegram nokhbegan-start
شرکت نفت بهران : دوره 12 ماهه سال مالی منتهی به 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 23Rating:

این شرکت برای سال 92 در دومین پیش بینی خود مبلغ 2953 ریال اعلام کرده است که در مقایسه با پیش بینی قبلی رشد 18.5 درصدی داشته است.از جمله دلیل تعدیل افزایش 30 درصدی نرخ فروش میباشد. این شرکت تسعیر نرخ دلار را از 2500 تومان به 3500 تومان اعلام نموده است.مقدار فروش شرکت هم در سال جاری نسبت به سال 91  با رشد حدودا 19 درصدی پیش بینی شده است.

باتوجه به روند افزایش تولید و همچنین افزایش قیمت محصولات میتوان برای 3 ماهه و حتی ابتدای سال 92 نیز تعدیل پیش بینی نمود.

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از غپینو
نوشته بعدینگاهی مثبت به شپنای سبز
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن