شرکت نفت پارس : سال مالی منتهی به 30/12/92

200
telegramnokhbegan-start
شرکت نفت پارس : سال مالی منتهی به 30/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 26Rating:

این شرکت سود سال مالی 92 خود را مبلغ 1037 ریال پیش بینی کرده است که نسبت به سود هر سهم 821 ریالی سال جاری با رشد 26 درصدی روبرو شده است.همچنین پیش‌بینی عملکرد سال مالی92 در مقایسه با پیش بینی سال مالی قبل به‌ترتیب فروش 49درصد افزایش، بهای تمام‌شده کالای فروش‌رفته 58 درصد افزایش، سود عملیاتی 17درصد افزایش و سود پس از کسر مالیات 26 درصد افزایش داشته است


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

توجه شود علت رشد فروش شرکت افزایش نرخ محصولات اصلی به میزان حدود 50% و علت افزایش بهای تمام شده افزایش نرخ مواد اولیه اصلی به میزان حدود 60% می باشد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از قشکر
نوشته بعدیاوضاع پیش روی بازار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن