شرکت: همکاران سیستم منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

178
telegramnokhbegan-start
شرکت: همکاران سيستم منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Dec 14Rating:

شرکت پیش بینی سود هر سهم تلفیقی گروه برای سال مالی 1391 با سرمایه 250 میلیارد ریال مبلغ 936 ریال اعلام نموده است که نشان از رشد حدود 360 ریالی نسبت به مشابه سال 90 میباشد.

از جمله دلایل این رشد تغییر خالص درآمد متفرقه پیش بینی شده ، مربوط به فروش ساختمان می باشد. که باتوجه به این امر دلیل تعدیل عمدتا فروش دارائی ثابت می باشد.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

گفتنی است تا پایان آبان ماه 60 درصد بودجه تحقق یافته که باتوجه به این میزان انتظار است تا پایان سال ما بفی نیز تحقق یابد.باتوجه به سود کسب شده حدود 72250000000 ریال انتظار است تا پایان سال رشد قابل توجهی را برای این شرکت به همراه داشته باشد.

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: قند قزوین 6 ماهه منتهی به1391/06/31
نوشته بعدینگاهی به چارت پتروشیمی مارون
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن