شرکت: پتروشیمی فن آوران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

204
telegramnokhbegan-start
شرکت: پتروشيمي فن آوران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه Reviewed by عليرضا حاجيان on Dec 21Rating:

شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 91 را مبلغ 2811 ریال اعلام نموده که نسبت به شابه سال قبل تعدیل مثبت حدود 300 ریالی را به همراه داشته است.

از دلایل تغییر اطلاعات پیش بینی :


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تغییر(افزایش ) در نرخ ارز از 17717 به 25000ریال

تغییر در هزینه حمل به میزان 15%

تغییر در نرخ خوراک پیش بینی شده مطابق عملکرد 6 ماهه اول سال 1391

تغییر( افزایش ) در هزینه های توزیع و فروش

که باتوجه به دلایل فوق میتوان بیان کرد چنانچه برخ خوراک این پتروشیمی تثبیت و وضعیت آن روشن شود سود هر سهم تا حدود 600 ریال افزایش می یابد.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: صنایع کاشی و سرامیک سینا منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیبازدهی سایت تحلیل ها ( بخش اول)
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن