شنیده ها و اخبار از سهام …

185
telegramnokhbegan-start
شنیده ها و اخبار از سهام ...Reviewed by Khalili on Jul 24Rating:

در مورد واتی باید عرض کنیم که در مورد این سهم و از پتانسیل های رشد آن بارها صحبت کردیم. هم اکنون با شفاف سازی که سهم انجام داده، به نوعی فروش برخی از سهام شیران را تایید کرده که می توان سود رسانی خوبی را برای سهم داشته باشد. روند سهم همچنان صعودی ارزیابی می شود.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مورد افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت و همچنین افزایش میزان آبونمان در قبوض هم شنیده شده است که مخابرات قرار است چنانچه مشترکان بیش از 100 پالس در ماه از هر خط تلفن استفاده کنند، مبلغ آبونمان جدید (به اندازه ی مصرف 100 پالس) به صورتحساب آنان اضافه نمی شود و چنانچه میزان استفاده آنان کمتر از این مقدار باشد، به مأخذ 100 پالس در صورتحساب آنها منظور خواهد شد.

در مورد شرانل هم شنیده شده که سهم توانایی ساخت سود تا مبلغ 250 تومان را هم دارا می باشد که می تواند اهداف قیمتی جدیدی را برای سهم مشخص نماید. سهم برای میان مدت صعودی ارزیابی می شود.

بانک ملت هم که بعد از تعدیل سود برای بازگشایی آماده شده بود مجدداً به علت تعدیل سود هر سهم مورد توقف قرار گرفته است.

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن