شنیده ها ….

305
telegram nokhbegan-start
شنیده ها ....Reviewed by Khalili on Aug 14Rating:

شرکت صدرا که شنیده ها حاکی از آن است مبلغی حدود 1400 میلیارد تومان بدهی به شبکه بانکی و پیمانکاران خود داشته، واگذار شد.یک مسول آگاه در شرکت صدرا که نمیخواست نامش فاش شود،دقایقی پیش طی تماس تلفنی با خبرنگار لحظه نیوز اظهار داشت طی جلسه ای که در ساختمان شفق با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد،62 درصد سهام شرکت صدرا که پیش از این در اختیار قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) بود به یک پیمانکار بخش خصوصی واگذار شد. گفتنی است این پیمانکار بزرگ شخصی بنام (چوبدار) بوده که دارای یک شرکت عظیم بین المللی است.این منبع آگاه همچنین افزود از آینده و برنامه های این شرکت تا نقل و انتقال قطعی ، خبری در دست نیست.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ثتران توانسته در 9 ماه 106ریال پوشش دهد.بنابراین انتظار می رود به سود پیش بینی شده 282ریالی دست یابد البته برخی گفته ها حاکی از احتمال تعدیل نیز می باشد. این شرکت چندین طرح توسعه در دست ساخت دارد که می تواند در بلند مدت شرکت را تحت تاثیر قرار دهد.

در مورد شاخص هم شنیده شده است که کم کم به مقاومت های روانی و زمانی خود نزدیک شده است و می توان انتظار یک دوره ی زمانی رکود را هم داشت. بنابراین باید با حساسیت بیشتری در این مقطع زمانی حرکت کرد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن