شپنا و شراز ،تعدیل های مثبت و منفی …!!!

203
telegramnokhbegan-start
شپنا و شراز ،تعدیل های مثبت و منفی ...!!!Reviewed by Khalili on Jul 13Rating:

شپنا گزارش 12 ماهه ی خود را به بازار داد و برخلاف شایعات مطرح شده در مورد تعدیل منفی ، این شرکت توانست حتی تعدیل مثبت را هم در کارنامه ثبت نماید. شپنا در گزارش جدید خود، سود هر سهم خود را مبلغ 2541 ریال اعلام کرده است. این در حالی است که در آخرین اطلاعیه ی قبلی خود، سودش را 2488 ریال عنوان کرده بود.

اما شایعات و شنیده در مورد سهم شراز درست از آب در آمد و این شرکت تعدیل منفی داد. شراز در گزارش جدید مالی خود سود محقق شده ی سال 91 را مبلغ 684 ریال اعلام کرده است. این در حالی است که گزارش حسابرسی نشده ی سال91 ، سود تحقق یافته ی خود را 948 ریال اعلام کرده بود. بنابراین تعدیل منفی 27 درصدی در کارنامه ی شراز به ثبت رسیده است.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

هر دو شرکت فوق قرار است که مجموع عمومی خود را در تاریخ 30 تیر ماه برگزار نمایند.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن