شیران طوفان به پا کرده…

278
telegramnokhbegan-start
شیران طوفان به پا کرده...Reviewed by معراج موسوی on Jul 14Rating:
شیران در گزارش اخیر خود سود خود را از 530 تومان به 628 تومان افزایش داد 

شیران گزارش سه ماهه ی خود را در حالی به بازار نشان داده که در اولین پیشبینی سال 91 را با سود 5،303 ریال   روانه ی بازار شد، این در حالی است که در گزارش 3 ماهه شاهد پوشش سود 185 تومانی همراه شده. همچنین با افزایش سود در ادامه ی سال 91 نیز همراه هستیم که تعدیل عایدی را رقم میزند.


خبر مهم و فوری : پذیرش دوره 6 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه شروع شده است . توصیه می کنیم حتما با شرایط پذیرش این دوره ارزشمند آشنا شوید . دوره نخبگان بورس 6 یک دوره یکساله با هدف آموزش جامع و کاربردی تحلیل بازار بورس در دانشگاه خواجه نصیر تهران میدان ونک برگزار می گردد. برای اطلاعت بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 در روز چهار شنبه شاهد رشد قیمت شیران بودیم  و با توجه به این گزارش و افزایش سود  سال 91  یقیناٌ  روز  شنبه نیز شاهد رشد این سهم خواهیم بود.

    شرایطی که شیران رقم زده آن را به اهداف 2800 و سپس 3000 تومان نزدیک میکند..همچنین این  تعدیل  عایدی  که شیران از خود به جای گذاشته  واتی   را تحریک خواهد کرد و به قیمت های بالای 120 تومان سوق میدهد
bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن